Buy ElektroLab a coffee

x
1
3
5

Staň sa aj ty členom dobrej spoločnosti

ElektroLab.eu je združením ľudí, ktorý majú spoločný záujem, ktorým je  elektrotechnika, elektronika a im príbuzné odvetvia. Pokiaľ si rovnako  "naladený" pridaj sa k nám, radi ťa medzi nami uvítame.

Snažíme priblížiť elektroniku každej vekovej kategórii jednoduchou formou. Ku každému členovi pristupujeme s úctou a porozumením, nakoľko každý z nás nejako začínal a nik učený z neba nespadol.
Ekosystém ElektroLab.eu je pomerne široký, nájdete v ňom CZ a SK inzerciu zameranú výhradne na elektroniku a elektrotechniku, Blog s kopou zaujímavých článkov či už pre začiatočníkov, alebo pokročilejších, nájdete tu rôzne recenzie meracej techniky, alebo aj zaujímavé autorské konštrukcie.
Nesmieme zabudnúť aj na fórum v ktorom nájdete pomoc a podporu pri riešení problémov s rôznymi zapojeniami či opravami a samozrejme tu nájdete aj kopec schém a servisných manuálov, ktoré vám budú osožné pri vašich opravách.

Čo ďalej, respektíve kam smeruje ElektroLab? Nechajte sa prekvapiť po novom roku :) Nakoľko máme plno zaujímavých nápadov, ktoré chceme postupne realizovať.

Chceme vás preto požiadať o pomoc a podporu pri našom snažení a rozvoji stránok, ktoré zaznamenali po cca roku svojej činnosti ohromný pokrok. Fungujeme na báze financovania zo súkromných zdrojov, nadšenia a zápalu pre elektroniku a budeme vďačný za každú vašu pomoc a podporu.

RECENT SUPPORTERS
Someone
Someone bought 3 coffees.

Ďakujem za podporu 😊 

oneeeeee