@beneslenka
is
147 supporters

Šestnáctý týdenní report #ptacciproukrajinu

Jun 24, 2022

Tohle je předposlední týdenní report před začátkem prázdnin. Za těch uplynulých 16 týdnů mě dárci a podporovatelé Ukrajiny požádali o 238 ptáčků a já jich už zvládla namalovat a poslat 215 (což mi, zpětně viděno, přijde jako dost neskutečné :))

Myslím, že už teď můžu potvrdit, že do příštího pátku stihnu domalovat všechny zbylé ptáčky, které jsem slíbila poslat do konce června. Už mi jich totiž chybí jen 13! Na ostatních se pokusím pracovat během prázdnin, ale nemůžu slíbit, že na ně budu mít dost prostoru. (A taky si už přece jen potřebuju malinko odpočinout).

Částka vybraná na podporu Ukrajiny podle potvrzení, která od dárců dostávám, k dnešnímu dni činí 413 222,44 Kč!

Samozřejmě dál přijímám požadavky na malby ptáčků výměnou za finanční podporu Ukrajiny - (však víte, stačí vyplnit formulář https://www.beneslenka.cz/) Jen tedy platí, že nové obrázky budu moct začít malovat až po prázdninách.

Opět moc děkuju všem podporovatelům, opravdu si toho nesmírně vážím ❤. Pokud Vám to uniklo, v postech najdete dva obrázky, které jsem sem nasdílela ke stažení jen pro Vás:

Dvě sýkorky najdete zde: https://www.buymeacoffee.com/A13ErN7cCg/par-sykorek-za-podporu

A sýkorku rezavobokou zde: https://www.buymeacoffee.com/A13ErN7cCg/darek-za-podporu-1266158

Pokud byste měli zájem o nějaký jiný ptačí obrázek jako poděkování za podporu mojí práce v #ptacciproukrajinu, napište mi, prosím, do komentářů pod článkem (nebo na email [email protected])

Případně, pokud byste měli zájem za svoji podporu dostat něco hmatatelného, připravila jsem pro vás možnosti získání autorských printů některých ptáčků z ptačí letky. Kdyžtak koukněte na hlavní stránce mého profilu do "extras."

Ještě jednou moc díky všem, kdo pomáháte, jste úžasní!

Krásný pátek a #славвукраїні 💙💛

Lenka

Ještě drobná rekapitulace, jak se zapojit do projektu #ptacciproukrajinu:

stačí, když si na mém webu www.beneslenka.cz vyplníte formulář, ve kterém mi napíšete, jaký druh opeřence byste si přáli, abych Vám namalovala. Já vás obratem požádám o zaslání potvrzení o daru některé z organizací pomáhajících Ukrajině (stačí třeba jen kousek výpisu z účtu) a adresy, na kterou budu moct obrázek poslat.

Enjoy this post?
Buy @beneslenka a coffee
Sign up or Log in to leave a comment.