Buy budemesebrat a coffee

x
1
3
5

Ahojte!

Vytvořila jsem tuhle stránku, abyste moje blogování na Budemesebrat.com a sledování aktuálních opatření týkajících se svateb během koronaviru v Česku mohli podpořit, pokud máte pocit, že je vám užitečné.

Jak to funguje? 

Po pravé straně (nebo nahoře, pokud jste na mobilu) vidíte kávový kelímek s nápisem 3 eura. To je cena za jedno kafe, v přepočtu asi 70 korun.

Můžete si zvolit, zda mi koupíte jedno, nebo rovnou tři či dokonce pět hrnků výběrové filtrované kávy, které vypiju litry...

Pokud chcete, připište mi do volného okénka i nějaký vzkaz.

Platba se provádí kartou nebo přes PayPal, pokud máte, a odečte se vám z účtu v eurech. Je to bezpečné jako každý jiný nákup na internetu. Mně se platba po stržení poplatků (vám by se žádné strhávat neměly) přičte na můj PayPal.

Při platbě vám vyskočí okénko platební brány PayPal, hned v něm je ale šedé tlačítko "debetní nebo kreditní karta", když na něj po zadání svého emailu kliknete, zobrazí se okno, kam zadáte údaje o kartě, tedy jako při běžném nákupu na internetu. Pokud kliknete na tlačítko PayPal, platba se provede přes váš PayPal účet.

Budu vděčná za každé kafe, na které mě pozvete.

Děkuju!

Someone bought 3 coffees.
Petra Klímková Krips
Petra Klímková Krips bought 5 coffees.

Děkujeme za pomoc a

Moc děkuju, Petro! ❤️ 

Nikola Camprová
Nikola Camprová bought 3 coffees.

Máme mít svatbu 24.10. a v tomhle chaosu nás každý pozitivní email uklidňuje, že to snad nebudeme muset na poslední chvíli rušit. Díky moc!

Já moc děkuju, Nikolo ❤️ 

Someone bought 5 coffees.

Děkuju mockrát! 😊 

Someone bought a coffee.