Buy budemesebrat a coffee

x
1
3
5

Ahojte!

Vytvořila jsem tuhle stránku, abyste moje blogování na Budemesebrat.com mohli podpořit, pokud máte pocit, že je vám užitečné.

Mockrát děkuju vám všem, kteří jste mě už takhle virtuálně na pár hrnků kávy pozvali - a děkují vám i kluci z Kofein placu, což je moje nejoblíbenější liberecká kavárna, kde jsem všechny tyto vaše příspěvky utratila.

Věřte, že každý váš příspěvek je pro mě skvělé nakopnutí, povzbuzení a potvrzení toho, že moje desetileté psaní o svatbách má smysl.

Děkuju!

S láskou,
Lucie


Jak to funguje? 

Po pravé straně (nebo nahoře, pokud jste na mobilu) vidíte kávový šálek, který vychází na 3 eura, v přepočtu asi 70 korun.

Můžete si zvolit, zda mi koupíte jedno, nebo rovnou tři či dokonce pět hrnků mé oblíbené výběrové filtrované kávy. :)

Pokud chcete, můžete mi do volného okénka připsat i nějaký vzkaz.

Platba se provádí buď kartou, nebo přes PayPal, pokud ho máte, a odečte se vám z účtu v eurech. Je to bezpečné jako každý jiný nákup na internetu. Mně se platba po stržení poplatků (vám by se žádné strhávat neměly) přičte na můj PayPal.

Při platbě vám vyskočí okénko platební brány PayPal, hned v něm je ale šedé tlačítko "debetní nebo kreditní karta", když na něj po zadání svého emailu kliknete, zobrazí se okno, kam zadáte údaje o kartě, tedy jako při běžném nákupu na internetu. Pokud kliknete na tlačítko PayPal, platba se provede přes váš PayPal účet.