Buy epoksydowa.pl a coffee

x
1
3
5

Niestandardowe rozwiązania to moja pasja, tworzę przydatne, ciekawe i piękne rzeczy.

Akceptuję wszelkie pomysły, dodatki, dziesiątki zdjęć w mailu z pomysłami czy inspiracjami. Każdą formę, która pozwoli nam się lepiej poznać. Jestem dostępny w każdej chwili, aby porozmawiać o nadchodzących projektach, a także o cudach natury z kserokopiarki z połowy lat 90.

Kiedyś  były tylko książki i doświadczenie zdobywane przez wiele prób i błędów, i praktyczne każdy potrafił być w stanie coś poprawić, ulepszyć, albo zregenerować. Techniczne myślenie nie było obce. Teraz gdy wideo-poradniki, wideo tutoriale, wideo tipy, wideo szkolenia wyparły czytanie i zdobywanie wiedzy na własną rękę.. nikomu się nie chce. To, co na wideo, to tak musi być. nawet tego się nie weryfikuje… 

Wychodzę pomaga, ponad ramy, staram się przechodzić przechodząc, czy do pocztyowo, na czacie czy telefonicznie i przeszukuj jak najwięcej informacji. Niektóre tematy, do problemów z projektem, pomysły / inspiracje projektowe, wykończenie stołów, powierzchni. Rozumiem to doskonale, bierz samo jak do, że wkroczenie do świata w dekoracji nie zawsze jest przeglądem i prostym, czasem nie po prostu odwagi napisać korzystanie z obsługi lub pomocy.
Gdy poznałem dziesięć „żywicznych światów”, w Polsce nie było materiałów, książek, publikacji co i jak. Była tylko karta producenta i tyle. Cierpliwością, jak i metodami prób i błędów powstawały niepowtarzalne projekty, z których jestem dumny.
Uczę minimalizmu w projektach drewno-żywica. Minimalizm ma na celu ułatwienie życia konsumentowi. Praca, której nie jest zwolennikiem, aby pracować, którą chcesz mieć mandat konsumenta – nieprzerwanie przez cały okres użytkowania produktu.
Nie ma gwarancji, że moje odpowiedzi będą Tobie pasować. Odpowiem uczciwie i najlepiej jak potrafię. Powodzenie żywicznej misji leży w twoich rękach. Uzbrój się w czas i cierpliwość, a przygoda będzie niesamowita.