Buy Foe Cocoe a coffee

x
1
3
5

FOE - oponent, nepřítel

COCOE - hmm, asi kokos

 

Foe Cocoe je tedy něco jako nepřátelský kokos. Proč tohle slovní spojení? Asi tomu nebudete věřit, ale občas mívám hodně živé sny a jednou jsem ráno otevřel oči a naprosto přesně jsem si pamatoval jen slovní spojení Foe Cocoe a že je to náš vysněný rodinný blog.

Od té doby mě to pořád hryzalo na mozečku, jak to udělat abych propojil hezky a jemně do jednoho všechno, co mě a mou rodinu baví.

V hlavě mi to ale muselo nejdřív všechno hezky uzrát a co vám budu povídat, byl to boj trošku boj s egem. Musel jsem pochopit, že starým projektům je potřeba dát sbohem, ikdyž jsem jim věnoval spoustu času a energie. To je asi vždycky nejtěžší, přiznat si trošku toho neúspěchu, ale právě to vás dokáže osvobodit. Čas je zkrátka jen jeden a nemůžu se roztrhat, zvlášť když jsem se stal před čtyřmi lety tátou toho nejlepšího kluka na zemi.

V tu chvíli se pro mě středobodem mého vesmíru stala má rodina. Aniž bych si to uvědomil, tak s odstupem času vidím, jak jsem se změnil. Z kluka jsem se najednou stal tátou, vzorem, osobou, která předává zkušenosti.

Já sám jsem se rozhodl, že tu pro rodinu vždy budu, že se změnám nebudu bránit, že chci být tou nejlepší verzí sebe sama. Potřeboval jsem ale nutně vyřešit zjevný problém a to ten, že času je pořád stejně a den kvůli vám delší nebude. Musel jsem se s tím (i sám se sebou) poprat a pochopit, že projekty, které leží u ledu, tam leží právě proto, že jdou proti mému aktuálnímu cíli. Otevřeně jsem si přiznal, že na ně čas mít nechci. To je za mě nesmírně důležitá věc, žádné chození okolo horké kaše a lhaní si do vlastní kapsy a to že to ten náš mozek hezky umí.

Nejlépe věnovaný čas je totiž ten, který dáváte činostem, které jdou od srdce. Nad nimi nemusíte tolik přemýšlet, nutit se do nich a navíc z nich máte radost a dobíjí vám baterky. Navíc věřím, že pokud děláte něco upřímně, pak to přinese radost i ostatním a všechno se vám v dobrém vrátí.

Proto Foe Cocoe, rodinný blog, ve kterém vám předáme naše žázitky, naše zkušenosti se vším co jen půjde a chceme aby vás pobavily a inspirovaly ve vašem životě.

Ukážeme vám, co nás baví a třeba vás to bude bavit taky!

Zkrátka epický dobrodrůžo Petra, Kristýny a Beníka!

Support Foe Cocoe
You’ll be charged

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.

Foe Cocoe

You’ll be charged

Enter a fair price

1

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.