Останнім часом я не виставляю нічого нового. Не виставляю, ні нові розділи в фанфіку, ні нові пости для КЛюЧа, ні нові пости в щоденнику. Просто я дуже втомилася емоційно і вирішила відпочити.

24 лютого в мене відкрилося якесь нове дихання. І тому я могла багато працювати для мого здоров'я. Проте я була впевнена, що в якийсь момент в мене зникне ось ця енергія й я дуже втомлюся. І ось цей момент наступив. Цього разу, я вчасно помітила, що втомилася, тому вирішила взяти відпочинок на невідомий час.

Трошки пояснила за це. Тепер буде більш зрозуміліше, що я запланувала на наступний тиждень.

Хочу багато писати наступного тижня. Буду працювати над книгою. Також я хочу наперед написати побільше розділів для фанфіку, щоб коли з повною силою вернуся до роботи, щоб в мене багато чого було. Хоча, я, взагалі, хочу спершу написати повністю фанфік, або просто хоча б половину фанфіка, а потім продовжити викладати. Щоб потім не було навантаження у вигляді дедлайнів.

Також я подумаю над новими постами для КЛюЧа, й про те що можна ще розповісти.

Ще хочу записати один чи два розділи книги "Гра Ендера". Мені так подобається ця книга. Це моя улюблена. Проте я не бачила українською аудіокнигу, тому ось вирішила все виправити та почати записувати як і для себе, так і для інших. Потім можливо буду записувати якісь інші книги, які також мені подобаються. Зроблю таку собі власну бібліотеку аудіокниг.

Що ж.. Начебто про всі плани розповіла. Надіюся, в мене все вийде.

А які у вас плани на наступний тиждень? Бажаю всім успіхів.

Всім мирного неба і до нової зустрічі.

P.S. Про мої проєкти можна подивитися тут.