Dzień dobry!

Apr 14, 2021

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiliście. Uruchomiłem to miejsce ponieważ moje dotychczasowe plany nie do końca poszły po mojej myśli. W weekend 24-25 kwietnia rozpocznie się sezon Mistrzostw Polski w Rallycrossie, do którego przygotowywałem się przez ostatni rok. Wiem, że jestem gotowy walczyć z innymi zawodnikami, ale niestety mój budżet jest dziurawy.

Nie udało mi się do tej pory sfinansować kluczowych dla startów elementów wyposażenia bezpieczeństwa. Muszę zakupić kombinezon, kask oraz system HANS. Do tej pory korzystałem ze starego sprzętu, który nie spełnia jednak norm, które muszę spełniać podczas zawodów.

Do tego dochodzą koszty obsługi samochodu, opony, czy wpisowe. Będę Wam ogromnie wdzięczny jeżeli zechcecie przybliżyć mnie do spełniania moich sportowych marzeń :)

ENG

I'm very glad you came here. I started this place because my previous plans have not quite gone my way. On the weekend of April 24-25, the Polish Rallycross championship season will begin, which I have been preparing for for the last year. I know I'm ready to fight other players, but unfortunately my budget is holey.

So far, I have not been able to finance safety equipment. I need to purchase a suit, helmet and HANS system. Until now, I have used old equipment, which, however, does not meet the standards that I have to meet during the competition.

In addition, there are the costs of servicing the car, tires, or buy-in. I will be very grateful to you if you want to bring me closer to fulfilling my sporting dreams :)

Enjoy this post?

Buy Jasiek Olejniczak a tyre

More from Jasiek Olejniczak