Hádka

Mar 21, 2022

"Dobře, ale ty si mi slíbila, že tam půjdeme a už zase si to odvolala," protivně mě probodával pohledem. Byla jsem vzteky bez sebe. Ano, odvolala jsem už potřetí tenhle týden společný kino, ale neudělala jsem to naschvál! Pokaždé jsem k tomu měla dobrý důvod a pokaždé jsem mu ho vysvětlila.
"Nech toho! Já bych s tebou přeci šla, kdyby to šlo," začínala jsem zvyšovat hlas, zatímco on stál před dveřmi, ruce založené na prsou.
"Jasně," odsekl mi protivně a protočil očima.
"Jak jasně? Můžeme jít přeci kdykoliv jindy. Proč na tom tak záleží?"
"Záleží na tom, protože si kvůli tobě neustále jako debil přehazuju program."
"Fajn, to mě mrzí, ale nemusíš se teď chovat jako debil!" Pustili jsme se do sebe jen co jsem k němu přišla a od té doby jsme se štěkali. Zjevně toho už měl dost.
"Fajn. Jak chceš," odsekl mi, když mě obešel a nechal mi tak konečně volný prostor, abych mohla jeho byt opustit. Jenže! Jenže já jsem už byla pořádně naštvaná a jeho chování mi v tom teda moc nepomáhalo.
"Fajn? Jak chci?" zopakovala jsem po něm nevěřícně a následovala ho do kuchyně, kdy se posadil k jídelnímu stolu a ledabyle se díval z okna.
"Fajn. Jak chceš," zopakoval s přikývnutím, aniž by se na mě podíval. Otočila jsem se na patě a hodlala jsem odejít, ale vzápětí mi došlo, že tohle nechci ani já, ani on. Místo toho, abych si vzala v předsíni svůj kabát, jsem si svlékla boty, džíny i triko. Vrátila jsem se za ním do kuchyně jen ve spodním prádle a ramenem se opřela o futra. "Tak teda... jak chci," potvrdila jsem a užívala si, že už se nevydrží na mě nedívat.
Přešla jsem k němu a sedla si mu na klín.
"Co to děláš?" vydechl, ale hlas se mu lehce zadrhl.
Místo odpovědi jsem ho začala líbat na krku a hladit po ramenou. Cítila jsem, jak mi pomalu podléhá, ale on to zřejmě cítil taky, protože mě chytil pod zadkem a vysadil na stůl za sebou. Rukama se opřel vedle mých boků a tmavýma očima se zadíval do těch mých. Milovala jsem jeho oči, ten zlý pohled, který mi dokázal tak snadno zavřít hubu. "Zlobíš mě," zavrčel tiše, ale asi se zas tak moc zlobit nemohl, když jsem cítila, jak jeho velké prsty putují před má stehna až k mým kalhotkám.
"Ty mě taky!" bránila jsem se.
"Nebuď drzá," odhrnul látku a prsty zajel pod mé kalhotky. Zapřela jsem se rukama za zády a hlasitě vzdychla. Spokojeně se usmíval a sledoval mě, jak můj drzý výraz mizí. "Tak je hodná kurvička," zašeptal tiše, zatímco mhouřil oči, aby si mě se spokojeným výrazem celou prohlížel.
Trochu mě ten pohled naštval, znamenalo to, že vyhrává, ale jeho prsty byly až moc šikovné. Stálo mě to veškerou sílu, abych se trochu narovnala a sama mu rozepnula kalhoty. Nechal mě, abych si dělala co chci, zřejmě byl přesvědčený, že má náskok, což měl, pravda. Ale já ho dokázala snadno dohnat. Rukou jsem mu vklouzla do boxerek, už byl v podstatě tvrdý a pod mým dotekem ztvrdnul úplně. Stáhla jsem mu trochu kalhoty a začala ho pomalu honit, odhodlaně jsem mu koukala do očí.
"Sedni si," vyzvala jsem ho tiše, ale bylo vidět, že se mu nechce. Místo toho zrychlil svůj pohyb prsty. I já jsem zrychlila. "Posaď se," zašeptala jsem znovu.
Vytáhl ze mě své prsty a přiložil mi je ke rtům, poslušně jsem mu je s pohledem do jeho očí oblízla, bez námitek. To ho uspokojilo a skutečně se posadil, srovnala jsem si prádlo a klekla si mezi jeho nohy.
Pokračovala jsem ve své práci, aniž bych mu přestala koukat do očí, než jsem mu jazykem přejela po celé délce, téměř ze všech stran, jela jsem pomalu rukou a následovala svůj pohyb jazykem, než jsem vzala mezi rty jeho žalud a pomalu a nestydatě ho nasála. Zaskučel a trochu se zatřásl, cítila jsem, jak mu v něm lehce škublo.
"Kurva, to je dokonalý," zasténal, ačkoliv nejspíš nechtěl, abych to věděla, ale měla jsem ho v hrsti. Zapojila jsem i druhou ruku, abych ho mohla začít jemně masírovat na koulích a pomalu jsem si ho strkala hlouběji do krku.
Jedna jeho ruka se objevila v mých vlasech a sám si začal udávat tempo. Chvílemi pomalé, chvílemi rychlejší, kouřila jsem ho co nejhlouběji, dokud mě za vlasy nechytl o něco pevněji a nezvedl mi pomalu hlavu, aby se mi zadíval do očí. Byl udýchaný, koukal na mě s touhou v očích, sledoval, jak si rukou otírám sliny z tváře a uslzenýma očima ho s úsměvem sleduju. Pustil mě a zatímco já jsem dál poslušně klečela, svlékl si své triko a odhalil tak dobře vypracovanou postavu. Chytil mě a dotlačil mě zpět ke stolu, jen aby mě na něj vysadil a svlékl si zbytek svého oblečení.
"Zešílím z tebe," řekl naštvaně, když se sehnul, aby mě kousl do ramene a na první pokus mi zkušeně rozepnul podprsenku. Naklonil se přese mě a jediným máchnutím shodil několik věcí na stole za mnou. Prostírání, nějakou knihu a jednu sklenku. Vzápětí mě tvrdě přitlačil na desku stolu. A přesto, že jeho předešlé chování bylo v podstatě hrubé, jeho polibky byly něžné a jemné, když mě líbal na prsou, nasával mi bradavku, zatímco druhou mi mnul mezi prsty. Několikrát mě tak donutil tiše zavzdychat, než oběma rukama sjel po linii mého těla k mým bokům. S polibky na mém břiše mi stáhl kalhotky a zahodil je někam na zem. Rukou mi zajel mezi nohy a vrazil do mě tři prsty.
"Občas mě fakt neskutečně vytáčíš a říkám si, že bych se na tebe měl vysrat a nechat tě jít."
"Ale," zavzdychala jsem, "na to až moc miluješ moje vzdechy," připomněla jsem mu, jeho prsty ze mě zmizely, mokré mi je otřel o prso, aby znovu sjel rukou k mému boku a druhou si pomalu pomohl, když do mě začal zasouvat. Byl ve mně jen špičkou, ani se nehnul. Pomalu ale jistě jsem se začínala třást. Věděla jsem, že jeho to přivádí k šílenství jako mě, ale touha vidět mě tak rozklepanou, byla silnější, než touha být ve mně.
"Dělej, řekni to," zašeptal tiše.
"Ne"
"Dělej," plácl mě přes jedno prso.
"Chci tě v sobě," zasténala jsem.
"Co se říká?"
"Prosím."
A přesně s tímhle slovem do mě zasunul a začal přirážet. Kéž by ty tvrdé přírazy vydržel déle. Prsty zarýval do mých boků, bušil do mě, že si mě musel přitahovat, aby mě z toho stolu nevymrdal na zem. S každým přírazem jsem byla blíž a blíž orgasmu a než se to stalo, vytáhl ho ze mě a udělal se mi na břicho. Nešťastně jsem zaskučela, jak jsem poslouchala jeho rychlý dech, ale netrvalo dlouho. Po chvíli už jsem v sobě měla znovu jeho prsty, jen aby dokončil, co jsem já začala...

Enjoy this post?

Buy Marilyn a coffee

More from Marilyn