Víkend

Víkend

Mar 02, 2022

Domluvili jsme se, že znovu přijede. Po dvou týdnech jsem se s ním měla znovu vidět, co vidět, měla jsem se ho znovu dotýkat. A hlavně se on měl dotýkat mě. Za poslední týdny jsem na něj neustále myslela. Posílali jsme si provokativní fotky přes instagram, tak, aby zase co nejrychleji zmizely. Večer, než jsme šli spát, psali jsme si zprávy, které mi dělaly vlhko v klíně. A jednou jsme měli sex po telefonu.

Ale nic z toho mi nemohlo vynahradit jeho dotyk. A on to moc dobře věděl, užíval si, že mě má v hrsti. Bavil se tím, že mě dokáže dostat do kolen, přesto, že je desítky kilometrů daleko. Ale teď měl přijet znovu, opět mi dokázat, jak snadné je roztřást mi nohy.

"Copak by si ráda?" zeptal se tichým hrubým hlasem, když jsem stála u kraje postele a dívala se na něj žadonícím pohledem. Aby toho nebylo málo, opatrně mě u toho palcem pohladil po rtu a své počínání pečlivě sledoval.
"Vezmi si mě, jako minule," zašeptala jsem tiše... bez dechu.
"Jsi malá kurvička," odpověděl bez jediného mrknutí oka. S mými slovy se mu na tváři objevil lehký úsměv.
"Tvoje."
"Jenom moje," potvrdil má slova a aniž by se mě rukama znovu dotknul, sklonil hlavu a začal můj krk zasypávat polibky. Jako kdyby se mě skoro ani nedotýkal, cítila jsem jen jeho měkké rty a dech. Celé mě to vzrušovalo natolik, že jsem cítila, jak se chvěju. Nemohla jsem přestat.
"Jak moc to chceš?" zašeptal proti mému uchu, než si vzal jeho lalůček jemně mezi zuby.
Byl vyšší než já, mohutnější. Široká ramena, rovný postoj, krátké neposedné vlasy. Konečně mi ruku položil zezadu na bedra. "Jak. Moc. To. Chceš?" zopakoval otázku důrazněji.
Nebylo třeba na ni odpovídat, bylo naprosto jasné, jak moc to chci. Celá jsem se chvěla, sotva jsem ovládala svůj dech a můj tep tloukl tak zběsile, že jsem jen čekala, až mi srdce prorve hrudník a vyskočí.
"Ty malá..." zasyčel rozčíleně a než jsem se nadála, otočil mě a popostrčil mě na postel tak, že jsem se na poslední chvíli stihla zarazit rukama. Nedošlo mi ale, že s tím počítal. Stála jsem tam teď opřená o postel a naprosto připravená na několik ran páskem, které následovaly. Držela jsem, poslušně jsem držela, ačkoliv to pálilo a bolelo snad víc, než by mělo.

"Jak moc to chceš?" zopakoval otázku, zatímco se za mě postavil, pásek hodil na postel a začal mi rozepínat konečně džíny. "Narovnej se."
Poslechla jsem. Narovnala jsem se a nechala ho, aby mi kalhotky stáhl i s kalhotkami ke kotníkům. Jeho velká dlaň mě znovu zatlačila mezi lopatky a donutila mě tak se opět ohnout. Další rána, která dopadla na můj zadek, mě donutila se postavit na špičky a lehce se nahrbit.
"Takže?"
"Moc to chci," konečně jsem mu odpověděla. V tu chvíli jeho ruka pohladila můj zadek a prsty sklouzla níž, až mezi nohy, a pak prsty pomalu začal rozmazávat moji vlhkost k poštěváčku. Hladil mě, prsty kroužil a přestal kdykoliv jsem se příliš prohnula v zádech. Teprve když měl pocit, že hrozí můj orgasmus, přestal.
"Zlobíš mě, proto ještě nemáš povolení se udělat," upozornil mě, když ruku pomalu vyndal. To jen proto, aby si dva prsty strčil mezi rty. "Chutnáš stejně jako vypadáš... sladce."
Jeho šepot se nesl ložnicí jako odměna, stejně tak mi bylo odměnou, když mi dovolil si lehnout, abychom pokračovali.

Enjoy this post?

Buy Marilyn a coffee

More from Marilyn