Buy Michal Saviory a pizza

🍕
x
1
3
5

FEATURED EXTRA
ONLY 7 LEFT
Get this!

Nacenění tvé LEGO sbírky

8

Proč zrovna BUYMEACOFFEE?

Od prvního dne, co jsem začal tvořit obsah na internetu, jsem se snažil odpovídat na úplně každý komentář nebo zprávu, která měla alespoň trochu hlavu a patu.
Dával jsem si (a stále dávám) opravdu záležet a odpovídal jsem kolikrát opravdu velmi podrobně.

V posledních týdnech jsem ovšem začal narážet na to, že se mě lidé začali vyptávat na informace, kterých se nechci jen tak zbavovat. Přeci jen, získat znalosti v oblastech, ve kterých působím, mi dalo opravdu dost zabrat a nebylo to ze dne na den.

Jak rostu v rámci sociálních sítí já jako značka, tak roste i počet zpráv, které mi každý den chodí. Mým hlavním tématem je stavebnice LEGO. Ta stavebnice, která je dlouhodobě hračkou číslo jedna a aktuálně je trendy i z pohledu mnoha dalších oblastí jako jsou investice nebo podníkání na něm založené.

Od začátku budování mé značky Michal Saviory bylo mým hlavním cílem VYTVOŘIT KOMUNITU. To se mi pomalu daří a nyní je čas posunout to NA DALŠÍ LEVEL.

Bezplatný obsah zůstává netknutý a bude vycházet stejně jako doposud. BUYMEACOFFEE je tu především pro to, abych vám mohl NABÍDNOUT ještě VÍCE INFORMACÍ A ZNALOSTÍ... A díky tomu budu moci pracovat s menší skupinou lidí, která už přesně ví, co od toho očekává. :)