Buy NICOLETTE HAVLOVA a beer

🍺
x
1
3
5

Ahoj, jmenuji se Nicolette a jsem věčný všudedomec.

Také holka z východu, milovník přírody, lidí, vína a života. S batohem na zádech, stopem a po svých poznávám svět. Během svých cest jsem navštívila 38 zemí na všech obydlených kontinentech.

V létě 2021 jsem putovala 2025 km do Istanbulu na podporu české komunity v rumunském Banátu, kdy jsem ve spolupráci s neziskovou organizací Člověk v Tísni dokázala vybrat neuvěřitelných 167 600 Kč. Z této pěší poutě jsem si přivezla suvenýr v podobě životní parťačky Svili, fenky nalezené na smetišti nedaleko bulharského Svilengradu. Mé dobrodružství z pěšího putování si můžete přijít poslechnout zde a na jaře příštího roku přečíst i v chystané knize.

Na čtyřech kolech se pohybuji v přestavěné dodávce jménem Karel, se kterým jsem si při studiích v Anglii vyzkoušela, co vanlife na plný úvazek obnáší. Karel se občas vydává na cesty i s jinými dobrodruhy - Karel&Ty.

Studuji marketing v deštivém Liverpoolu (UoL), ale své bledé půlky jsem si naštěstí měla možnost opálit během study abroad v prosluněném australském Sydney (USYD).

Pracovní zkušenosti sbírám jako horský průvodce pro CK Alpina a PR srdce mám ve start-upu outdoorové aplikace Adventurer. Ve volném čase doučuji angličtinu a dělám rozhovory pro studentský magazín Brainstorm, kde zpovídám jedince, kteří mají stejně toulavé boty jako já.

Pokud tě baví, co dělám, tak mě můžeš podpořit třeba pozváním na jedno virtuální pivo!

Support NICOLETTE HAVLOVA
You’ll be charged

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.

NICOLETTE HAVLOVA

You’ll be charged

Enter a fair price

1

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.