Featured image
Linda Martišková

Linda Martišková

13 supporters

Artist

13 supporters

Buy Linda Martišková a coffee

$3
x
1
3
5

No sign up required.

Featured image
Linda Martišková

Linda Martišková

13 supporters

Artist


Ráda bych měla sebe více šťastnějších a spokojenějších lidí, kteří si tvoří život podle sebe a právě přesně proto jsem založila tento podcast, abych sdílela myšlenky, inspiraci, nápady. Pokud se vám moje tvorba líbí, budu ráda, když mě pozvete třeba na kafe!
Recent
EvaZ bought Linda Martišková 5 coffees.
Petruccya bought Linda Martišková 5 coffees.

Protože káva je síla. Pura Vida!

chemiX bought Linda Martišková a coffee.

jedno kafíííčko už se nese :)

Pavka bought Linda Martišková 3 coffees.

Skvělá práce

Someone bought Linda Martišková 3 coffees.
Lukáš Morávek bought Linda Martišková a coffee.

Díky, Lindo! Rozposlouchal jsem teprve pár minut jediného dílu podcastu, ale rovnou posílám zatím aspoň jednu kávu na podporu další tvorby (a také podporu tohoto způsobu odměňování — který si přeji, aby se 'odvážilo' používat mnohem více posluchačů, protože tak snadno si může dovolit přispět téměř každý — a dát něco nazpět za to, co vše to obnáší — třeba i za každý jeden díl, nebo aspoň vždy za několik). Co mě opakovaně napadlo, je, že by si tenhle unikátní podcast zasloužil být v angličtině, aby mohl inspirovat násobně víc lidí. Možná to nemusí být tak jednoduché, ale aspoň o tom, Lindo, můžeš začít přemýšlet ...a třeba zkusit jeden pilotní díl ;) Ať to dál podcastuje!

Andrea bought Linda Martišková 5 coffees.

Ahoj Lindo, jsem moc ráda, že jsem na podcast Podle sebe narazila. Právě včas - končím VŠ a s vědomou tvorbou života/živobytí podle sebe jsem teprve na začátku. Nevím, jak to děláš, ale s každým dalším dílem si říkám: "Jo, to je přesně ta informace, kterou jsem potřebovala slyšet!" Děkuji za nálož inspirace a tvůj milý projev, posílám kávu a přeji vše dobré :) 

Markéta F. bought Linda Martišková 3 coffees.

Díky za podcast i všechnu ostatní inspirací, moc ti fandím! :)

Aneta bought Linda Martišková 5 coffees.

Dobrý den Lindo, díky za to, co děláte. Se ségrou Vaše podcasty rády posloucháme - hlavně při práci - třeba teď vyrábím krémy a u toho jsme zaslechla také Vaši výzvu na pozvání na kafe: super nápad, moc ráda Vás zvu :-) Kdybyste třeba někdy v budoucnu vymyslela, jak zužitkovat pro podporu / rozvoj Vašeho podcastu naše výrobky (přírodní kosmetika Biorythme), ráda Vám nějaké věnuji. Hezký den, Anet

Ilona Bansal bought Linda Martišková 5 coffees.

...