РИМЕЙК ШРЕДІНГЕРА: РОЗРОБКУ PRINCE OF PE ...

РИМЕЙК ШРЕДІНГЕРА: РОЗРОБКУ PRINCE OF PERSIA: SANDS OF TIME REMAKE ПЕРЕДАЛИ UBISOFT MONTRE

May 05, 2022

Після відкладення релізу та багатомісячної тиші щодо стану розробки, в Ubisoft нарешті поділилися новинами щодо подальшої долі римейку Prince of Persia: Sands of Time.

Так, гра змінить свого розробника: замість індійських студій Ubisoft Pune та Ubisoft Mumbai римейк продовжать розробляти у канадському офісі Ubisoft Montreal.

"Це рішення – важливий крок, і команда, спираючись на роботу, виконану Ubisoft Pune та Ubisoft Mumbai, визначить необхідний час для перегрупування на масштаб гри, щоб надати вам найкращі враження від цього римейку класики всіх часів, коли він буде готовий" - заявили у прес-службі компанії.

Нагадаємо, що римейк культової Prince of Persia: Sands of Time було анонсовано ще у 2020 році, а реліз мав відбутися 21 січня 2021 року.

Разом з тим, після показу перших знятків та трейлеру гри, які супроводжувалися м'яко кажучи, неоднозначною реакцією фанатів на побачене, реліз було відкладено на 18 березня 2021 року.

Після сплину вищезазначеної дати жодних заяв щодо ситуації з римейком від Ubisoft не надходило, в той час як у фінансових звітах потенційний реліз відкладався все далі і далі.

📰 Новини у зручному форматі: https://bit.ly/Telegram_PSUkraine

🔗 Усі наші майданчики: https://linktr.ee/playstateukraine

#Ukraine #Україна #Gamer #Gaming #ConsoleGaming #SONY #PlayStation #PlayStation5 #PS5 #NextGen #PlayStateUkraine #PSU #Новини #Ubisoft #PrinceOfPersia #PrinceOfPersiaSandsOfTime #PrinceOfPersiaSandsOfTimeRemake

Enjoy this post?

Buy Play State Ukraine a socks

More from Play State Ukraine