Login
Play State Ukraine
9 supporters

SONY ВТРЕТЄ БЕЗКОШТОВНО ПРОДОВЖИЛА УКРАЇНЦЯМ ПІДПИСКУ НА PLAYSTATION PLUS

May 05, 2022

Про останні три місяці можна написати багато сумних і дійсно жахливий речей. Але подекуди трапляються і невеличкі приємні дрібниці, котрі хоч трохи підіймають настрій.

Так, на початку травня підписники PlayStation Plus знову почали отримувати листи щодо безкоштовного продовження поточної підписки.

Зокрема, якщо термін вашої підписки має сплинути найближчим часом, але з об’єктивних причин ви не маєте змогу нею скористатися та/або її продовжити, компанія безкоштовно продовжить її термін ще на 30 днів шляхом автоматичного погашення ваучера на вашому акаунті.

Вказані умови також розповсюджуються на тих підписників, чию підписку вже було безкоштовно продовжено на 30 днів минулого та / або позаминулого місяця.

Оскільки низці українських підписників PlayStation Plus за вказаною процедурою підписку вже було продовжено протягом березня та квітня, а тому загальний період безкоштовної пролонгації на сьогодні складає 90 днів.

Відзначимо, що такі кроки компанії узгоджуються із нещодавнім додаванням української мови інтерфейсу для PS4 / PS5, а також вжитими заходами щодо припинення продажу консолей PlayStation, фізичних копій ігор і обмеження функціонування цифрового магазину PlayStation Store на території ₚосійської федерації.

📰 Новини у зручному форматі: https://bit.ly/Telegram_PSUkraine

🔗 Усі наші майданчики: https://linktr.ee/playstateukraine

#Ukraine #Україна #Gamer #Gaming #ConsoleGaming #SONY #PlayStation #PlayStation5 #PS5 #NextGen #PlayStateUkraine #PSU #Новини #PlayStationPlus #PSPlus

Enjoy this post?
Buy Play State Ukraine a socks
1 like
Sign up or Log in to leave a comment.