Buy Sieviete Sievietei a support

❤️
x
1
3
5

Sievišķība ir kā bezgalīga resursu jūra, kuras ūdens dod svētību attīstībai. Tāpēc ir svarīgi ko Tu saturi un kamā Tu dalies - Tu vari dalīties tikai tajā kas Tev ir. Vairo mīlestību, ja vēlies tajā dalīties!


Tavs ķermenis ir kā trauks un arī kā durvis uz šo resursu jūru. Trauks, kas saņem un trauks, kas dod. Tas kā Tu par to rūpējies ir Tava ķermeņa kultūra, kas cieši saistīta arī ar veselību. Esi vienota ar sevi sevī!


Tu vari uzbūvēt sev apkārt “žogu”, vari ļaut no savas “jūras” padzerties ik vienam, vari dāvāt savas dāvanas tikai īpašiem cilvēkiem. Varbūt Tavai jūrai ir paisums un bēgums, varbūt tā mainās atkarībā no gadalaikiem. Veido izpratni par sevi, lai vienmēr vari atgūt līdzsvaru un būt mīlestībā ar sevi!

Katra mēneša pēdējā ceturtdienā no plkst. 19.00-20.30 notiek sievišķīga tiešsaistes satikšanās, kurā aicināta piedalīties ir ikviena, kas vēlas izkopt sevi, izzināt pasauli un būt harmonijā. Katra satikšanās ir atšķirīga - citreiz tā ir saruna, citreiz lekcija, citreiz mērķtiecīga darbošanās sevis izzināšanā. Tāpēc arī pieteikties vari tikai uz sev interesējošām tēmām, neatkarīgi no tā vai esi bijusi klātesoša kādā citā reizē. Klausi tikai savu sirdsbalsi! Arī katru satikšanos vada kāda cita sirds gudra sieviete.

Pasākuma dalības maksu esi aicināta noteikt pati, veicot ziedojumu sev pieņemamā apmērā!

Arī katra stāstījuma pievienoto vērtību ir grūti novērtēt, jo tas ir nenovērtējami, bet šādi enerģijas apmaiņa var notikt ļoti veselīgi un katrai pieņemami.

Katra mēneša pēdējā ceturtdienā ielpāno skaistu kopā būšanu no plkst.19.00-20.30.

Lai reģistrētu savu epastu informācijas saņemšanai par gaidāmajiem pasākumiem, lūdzu aizpildi anketu te!

Projektu īsteno nodibinājums “Fonds Cilvēkiem”, kas mērķtiecīgi veicina cilvēku pilnapziņu, mentālo labsajūtu un labklājību.

Tavs finansiālais atbalsts ir kā dzīvības spēka piešķiršana idejām, kuras rūpējas par izaugsmi, kas skar mūs visus.

nodibinājums "Fonds Cilvēkiem"
Reģistrācijas numurs: 40008308452
Juridiskā adrese: Hamburgas iela 8, Rīga, LV 1014
Banka: AS SEB
Kods: UNLALV2X
Norēķinu konts: LV09UNLA0055002448411

Esi patiesa, jo tikai tā Tu vari atklāt un piepildīt savu aicinājumu. Esi kā zieds, kurš piepilda dzīves telpu ar savu smaržu un skaistumu. Esi drosmīga atklāt savu būtību, lai Tava dzīve ir piepildīta un Tu esi gandarīta. Augam kopā viena otru atbalstot!


Idejas autore:

Olga Silakaktiņa:

“Sieviete ir radoša, un tā ir viņas galvenā misija - radīt! Ja sieviete ir neapzināta viņa sev apkārt rada haosu, bet es zinu, ka ik katrā sievietē mājo spēks radīt mīlestības pilnu vidi. Un vietā, kur sievietes ir viena otru patiesi atbalstošas, notiek brīnumi, un es aicinu Tevi tos izbaudīt!”

Es esmu sertificēta konfliktu atrisināšanas kouče, ICC sertificēta kouče, Mind&Body coaching idejas autore un īstenotāja. Manu intelektuālo bāzi veido sapratne, kas radusies mijiedarbojoties tādām zināšanām kā Fenotipoloģija, NLP, Spēcīgā domāšana (TRIZ), pārdošanas māksla, Somatika, Psiholoģijas pamatprincipi, Uzņēmējdarbības pamati, Eneagrammas u.c. Sirdij tuva ir kosmisko likumu izzināšana un kvantu psiholoģija. To visu vēl papildina mana nemitīgā komunikācijas pieredze ar visdažādākajiem cilvēkiem - no studentiem līdz augstākā līmeņa lielu uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem.

Sniedzu konsultācijas un palīdzu:
- atrisināt konfliktus darbavietā, ģimenē, uzņēmumā vai iekšējos konfliktus;
- sakārtot stāju un veidot kontaktu ar savu ķermeni;
- izprast sevi un notikumus sev apkārt, veidot iekšējo harmoniju;
- attīstīt intuīciju, atrast risinājumu, attīstīt sirds gudrību.

Support Sieviete Sievietei
You’ll be charged

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.

Sieviete Sievietei

You’ll be charged

Enter a fair price

1

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.