Buy Sieviete Sievietei a support

❤️
x
1
3
5

Sveika!

Laipni lūgta vietā, kur Sievietes veido atbalstošu vidi, lai ik viena no mums ir patiesi laimīga Sieviete!

Stereotipu un pārliecību par to, kas ir sievišķība ir daudz un neviens nepateiks priekšā kāda ir tieši Tava patiesā identitāte. Tā jāsatiek katrai pašai. Tāpēc mūsu uzdevums ir veicināt dziļu un patiesu satikšanos katrai ar sevi, veidojot savstarpēji atbalstošu vidi. Izzinot un vairojot apzinātību par to kas ir sievišķība, tās spēks un uzdevums. 

Šajā nolūkā katra mēneša pēdējā piektdienā notiks tiešsaistes darbnīca, kas veltīta seivišķības izziņas tēmai. Tā ir iespēja Tev pateikt skaļi kādu atbildi vai palīdzību Tu šobrīd meklē, un uzzināt vairāk par sievišķību un tās spēku no pieaicinātajiem sirds gudriem cilvēkiem. Par šīm satikšanām nav paredzēta samaksa. Tā vietā ik katra ir aicināta atbalstīt ideju ņemot vērā katras iespēju un vēlmi. 


Kāpēc nav vienota samaksa?

Mēs katra esam ierobežota savos resursos, kurus palielināt nav viegli, īpaši tad, ja Tev vajadzīgs atbalsts kuru nevari atļauties. Kā arī šī ir lieliska iespēja tām, kuras var un vēlas palīdzēt citām sievietēm.

Par saņemtajiem līdzekļiem tiks segti organizatoriskie izdevumi un pārējā nauda tiks izmantota, lai veidotu fondu, kas rūpējas par cilvēku labklājību, apzinātību un mentālo veselību. Lai ar vien mazāk cilvēku nonāktu krīzes situācijās, ir jābūt pieejamam laicīgam atbalstam jebkuram, kurš vēlas izaugsmi. 

Arī katra stāstījuma pievienoto vērtību ir grūti novērtēt, jo tas ir nenovērtējami, bet šādi enerģijas apmaiņa var notikt ļoti veselīgi un katram pieņemami. 


Tuvākās sarunas notiks kopā ar Inu Grasmani, Sonoru Vaici, Pēteri Pūci, Ivetu Varkali… 


Katra mēneša pēdējā ceturtdienā ielpāno skaistu kopā būšanu no plkst.19.00-20.30.


Lai reģistrētu savu epastu informācijas saņemšanai par gaidāmajiem pasākumiem, lūdzu aizpildi anketu te!


Projektu īsteno:

Olga Silakaktiņa:
“Sieviete ir radoša, un tā ir viņas galvenā misija - radīt! Ja sieviete ir neapzināta viņa sev apkārt rada haosu, bet es zinu, ka ik katrā sievietē mājo spēks radīt mīlestības pilnu vidi. Un vietā, kur sievietes ir viena otru patiesi atbalstošas, notiek brīnumi, un es aicinu Tevi tos izbaudīt!”


Es esmu sertificēta konfliktu atrisināšanas kouče, ICC sertificēta kouče, Mind&Body coaching idejas autore un īstenotāja. Manu intelektuālo bāzi veido sapratne, kas radusies mijiedarbojoties tādām zināšanām kā Fenotipoloģija, NLP, Spēcīgā domāšana (TRIZ), pārdošanas māksla, Somatika, Psiholoģijas pamatprincipi, Uzņēmējdarbības pamati, Eneagrammas u.c. Sirdij tuva ir kosmisko likumu izzināšana un kvantu psiholoģija. To visu vēl papildina mana nemitīgā komunikācijas pieredze ar visdažādākajiem cilvēkiem - no studentiem līdz augstākā līmeņa lielu uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem.


Viktorija Tihomirova:
Pirms pāris gadiem manas un Olgas ceļš krustojās tad kad es biju savas sievišķības meklējumos. Kad Olga mani uzaicināja piedalīties projektā Sieviete Sieviete, šī ideja tik dziļi ar mani norezonēja ka, ka man bija pilnīgi skaidrs - projektam ir jānotiek!

Vēlos, lai caur šo projektu arvien vairāk sievietes atrastu savu iekšējo spēku, sastaptos ar sevi caur sievišķīgi atbalstošo un kolektīvo spēku. Esmu beidzot izbaudījusi kā ir būt atbalstošā sieviešu vidē un tas ir neaprakstāmi spēcīgi. Esmu pārliecinājusies, ka sievietēm ir nepieciešams atbalsts no citām sievietēm, lai spētu tikt ārā no tumsas kopā. Vairot atbalstošu, pieņemošu un sievišķīgu vidi. Es ļoti labi zinu kā tas ir būt tumsā un bezizejā, tādēļ uzskatu, ka ikkatrai sievietei ir jāatrod savs iekšējois spēks - un tā ir arī mana lielākā motivācija kā sievietei turpināt dabību pie šī projekta.

Mans ceļš ir bijis ārkārtīgi raibs un dažāds, esmu izgājusi cauri daudz dažādām sfērām sākot ar mūziku, mākslu, tēlniecību, kokapstrādi, funkcinonālo dizainu, pārdošanu, un šobrīd esmu jaunuzņēmuma izveides posmā. Vienmēr ir bijusi dziļa interese par cilvēku attiecībām savstarpējo saikni, bet lai tas varētu notikt ir jāsastop sevi.


Sievišķība nav jāmācās vai jāiegūst no ārpasaules! Ja Tu esi piedzimusi sieviete, tad tā jau ir Tevī. Iepazīsti un atklāj sevi, savu spēku un resursu!