Katra no mums savā ikdienā pilda dažādas lomas un dažreiz pat vienlaicīgi. Īpaši, ja darbs ir no mājām un mājās vēl ir arī visi pārējie ģimenes locekļi... :) Katrā ziņā ilgas pēc harmonijas ir dziļi pazīstama sajūta gandrīz katrai no mums.

Un savrīgi ir gūt gandarījumu un piepildījumu katrā no lomām vai dzīves sfērām...

Ja vien varētu saprast un iemācīties kā noturēt līdzsvaru?

Ticu, ka dabā viss ir līdzsvarā un ja jau sievietei ir uzticētas tik daudz lomas, tad noteikti ir arī spējas ar tām veiksmīgi balansēt. Un kaut kur Tavā iekšējā pasaulē atrodas šis īpašais resursa stāvoklis, kurā viss iegūst saskaņu un vienotu ritmu...

Vienādās situācijas ap un ar mums atkārtojas atkal un atklal, ja mēs stagnējam un cītīgi turpinam darīt visu kā iepriekš. Bet, lai vai kā, Pasaule turpina savu attīstības ceļu. Tāpēc, lai harmonija un iekšējā saskaņa nebūtu tikai īslaicīgs atelpas mirklis, sava nemitīgā attīstība jāturpina arī mums.

Protams tas prasa laiku un enerģiju ko veltīt sev. Mēs esam iemācītas kopt savu ārieni, glīti izskatīties un veltīt tai uzmanību, laiku un naudu. Tomēr patiesu iekšējo harmoniju un brīvību raisa iekšējās pasaules sakārtošana. Arī šeit ir savrīgs līdzsvars. Tāpēc Tu esi aicināta uz ikmēneša saturīgu satikšanos virtuālajā telpā, kur bagātināt savu iekšējo pasauli.

Katra mēneša pēdējā ceturtdienā ielpāno skaistu kopā būšanu no plkst.19.00-20.30. Veltīsim laiku gan aktuālajiem jautājumiem dalībnieču dzīvēs un baudīsim vērtīgas sarunas ar sirds gudrību un pieredzi bagātiem cilvēkiem.

Tuvākā satikšanās notiks 1.jūlijā, kur savās smalkajās zināšanās par 4 SIEVIEŠU ARHETIPIEM dalīsies PĒTERIS PŪCE.

Lai tiktu pie vitruālās satikšanās vietas saites, lūdzu aizpildi pieteikumu šeit: https://forms.gle/cx13ZPuaT7a7s7879

Pasākuma dalības maksu esi aicināta noteikt pati, veicot ziedojumu sev pieņemamā apmērā šeit: https://www.buymeacoffee.com/sievietei

Sieviete Sievietei - SPA Tavai iekšējai pasaulei.