"Mūsdienās mainās fizikā, ķīmija, bioloģija, viss. Alķīmija ir daudzdimensiju ķīmija, kura ir pieejama tiem, kas iekļaujas jaunajā Visuma Matricā. Zinātnieki ir pierādījuši, ka diennakts cikls 24h tiek noturēts ar īpašiem olbaltumiem, kuri atrodas eritrocītos. Un šobrī mums ir dota izpēja apzināties to, ka mēs paši varam mainīt savu ķīmiju, izmantojot apziņu, un mainīt Savu Laiku.
Es stāstīšu savu skatījumu uz Laiku, kuru skatu no vairākiem līmeņiem: viļņu, vibrācijas, skaitļu, elektrības, hologrāfiskā un ilūzijas, kuru saukšu vienkārši par pasaku.
Mani labāk sapratīs tie, kuri ir lasījuši M. Endes "Momo" un ir ļāvuši sev paskatīties uz Laiku no cita skatupunkta un pieļāvuši domu, ka mums katram ir Savs Laika Glabātājs.
Tiekamies un spēlējamies uz veselību!” /I.Varkale/

Tieši šai - laika tēmai - tiks veltīta ceturtdienas saruna-lekcija ar Ivetu Varkali. Un tas nebūt nav par laika plānošanu, vadīšanu, kontrolēšanu utt., bet gan par Tavām attiecībām ar laiku…

Tiekamies Zoom virtuālajā telpā, 30.septembrī no plkst.19.00-20.30.

Lai saņemtu Zoom virtuālās satikšanās saiti savā e-pastā, lūdzu aizpildi šo anketu: https://forms.gle/qckhukyVBFXRYFKp7

Pasākuma dalības maksu esi aicināta noteikt pati, veicot ziedojumu sev pieņemamā apmērā šeit: https://www.buymeacoffee.com/sievietei

Sieviete Sievietei ir iniciatīva savas sirds gudrības veidošanai. Lai tas notiktu, katra mēneša pēdējā ceturtdienā no plkst.19.00-20.30, notiek virtuālās satikšanās, kurās piedalīties ir aicināta ik viena sieviete!

Par Ivetu:
Iveta ir «528SPA» dibinātāja, interjera arhitekte, konsultē pasaules uzbūves strūktūrās, fenotipoloģijas un grafoloģijas jomā, apguvusi M. Lučina “Spēcīgās domāšanas tehnoloģiju”, L. L. Morēno psihodrāmu un izzin kvantu fiziku. Šī laika notikumu aktualitātes tēmā Iveta sniedz dziļu un kvalitatīvu informāciju par OZONA labvēlīgo ietekmi uz veselību, lai stiprinātu imunitāti un deaktivētu vīrusus. Konsultē pasaules uzbūves struktūras tēmā, skaidrojot notikumu rašanās iemeslus jūsu dzīvē, un kā tos mainīt uz sev labvēlīgiem.

Lai mums visām prieka piepildīts laiks!

Uz satikšanos,
Olga