Kā dzīvot viegli un rast prieku ikdienā? Atbildi uz šo un citiem jautājumiem aicinu rast šo ceturtdien piedaloties Sieviete Sievietei rīkotajā sarunā ar dižo zāļu sievu Zeltīti Kavieri!

Šī saruna būs īpaši vērtīga gan ar savu pieredzes stāstu, gan ar dzīves patiesībām - formulām, kas rosina laimīgu dzīvošanu, gan ar padomiem kā pārvarēt grūtības un pat nelaimi. Šī būs saruna kurā smelties iedvesmu, zinību un ieteikumus laimīgai dzīvošanai.  

Zeltīte Kaviere ir augu zinātāja un savas bioloģiskās audzētavas saimniece, kura vienmēr skatās tālāk un dziļāk. Savu dzīves ritējumu Zeltīte saskaņo ar dabas likumiem un dzīvo saskaņā ar senču gudrībām, bez piepūlēm apgūstot arī modernās tehnoloģijas. Dzīvespriecīga, sabiedriski aktīva un Latviju mīloša Sieviete, pie kuras mācīties un padomus prasīt brauc cilvēki no visas Latvijas. 

Kas ir svarīgi zināt, lai tiktu dzīvē uz priekšu? Kāda ir prieka formula? Un daudz ko citu uzzini šo ceturtdien, 27.janvārī, no plkst.19:00-20:30, piedaloties tiešsaistes sarunā Zoomā

Lai saņemtu pieejas linku, lūdzu aizpildi pieteikuma anketu šeit: https://forms.gle/BYyWgaXHqyEiopau5

Dalības maksa nav! Bet, ja saruna Tev šķiet vērtīga un vēlies atbalstīt iniciatīvu Sieviete Sievietei, to ērti vari izdarīt šeit: https://www.buymeacoffee.com/sievietei vai ziecot ziedojumu uz šiem rekvizītiem:

nodibinājums "Fonds Cilvēkiem"

Reģistrācijas numurs: 40008308452

Juridiskā adrese: Hamburgas iela 8, Rīga, LV 1014

Banka: AS SEB

Kods: UNLALV2X

Norēķinu konts: LV09UNLA0055002448411


Dvēseli bagātinošas sarunas vēlot,


ar Mīlestību,
Olga Silakaktiņa