Vislabākos lēmumus, risinājumus un iespējas, adekvātas reakcijas un efektīvas rīcības cilvēks var veikt tikai tad, ja atrodas iekšējā līdzsvarā. Šim apgalvojumam apstiprinājumu rod gan psiholoģija, gan neirozinātne un smadzeņu pētnieki.

Bet kā atgriezties pie šī iekšējā miera, lai izdarītu pareizās izvēles? Kā mazināt stresu, trauksmi un steigu brīžos, kad tas šķiet tik mazsvarīgi (vai neiespējami) un tomēr tieši tad tas ir vissvarīgāk? 

Lai atrastu atbildes uz šim un līdzīgiem jautājumiem, Tu esi aicināta uz virtuālo satikšanos projekta Sieviete Sievietei ietvarā. Šoreiz ar savu bagātīgo pieredzi un konkrētiem paņēmieniem savas labsajūtas vadīšanā dalīsies Iveta Varkale.  

"Vai Tu esi kādriez aizdomājusies par “aptieciņu mentālajai veselībai”? Tā es saucu visu to paņēmienu kopumu, kurus zinu, un kas spēj atjaunot manu iekšējo līdzsvaru, dzīves prieku un ticību skaistai nākotnei. 

Līdzīgi, kā aptieciņa parastā, arī mana mentālās labsajūtas aptieciņa ir tapusi mācoties, izzinot un pats galvenais pielietojot tās metodes, kas saskan ar manu sirdsbalsi. Arī Facebook grupā veiktā aptauja aktualizēja tēmu - kā sakārtot savu mentāli-emocionālo stāvokli."/O.Silakaktiņa/

Tāpēc tiekamies 26.augustā no plkst.19.00-20.30, lai sarunā ar Ivetu Varkali uzzinātu konkrētus paņēmienus savas labsajūtas vadīšanā. 

Iveta ir «528SPA» dibinātāja, interjera arhitekte, konsultē pasaules uzbūves strūktūrās, fenotipoloģijas un grafoloģijas jomā, apguvusi M. Lučina “Spēcīgās domāšanas tehnoloģiju”, L. L. Morēno psihodrāmu un izzin kvantu fiziku. Šī laika notikumu aktualitātes tēmā Iveta sniedz dziļu un kvalitatīvu informāciju par OZONA labvēlīgo ietekmi uz veselību, lai stiprinātu imunitāti un deaktivētu vīrusus. Konsultē pasaules uzbūves struktūras tēmā, skaidrojot notikumu rašanās iemeslus jūsu dzīvē, un kā tos mainīt uz sev labvēlīgiem.

«Uzskatu, ka zinot fizikas likumus un skaitļu pasauli, kuri mums atklāj visa pastāvošā struktūru, varam rūpēties par veselību, gatavot gardu maltīti, gaumīgi iekārtot māju, būt radoši un veiksmīgi mijiedarboties ar apkārtējo pasauli.

Esmu par harmonisku rīcību un dzīves tempu, un tas ļauj mierā vērot notikumu gaitu, pieņemt savus lēmumus, beigt baidīties un būt atbildīgai par savu dzīvi.” /I.Varkale/

Tiekamies 26.augustā no plkst.19.00-20.30 tiešsaistē!

Lai pieteiktu savu dalību un laicīgi saņemtu Zoom virtuālās satikšanās saiti savā e-pastā, lūdzu aizpildi šo anketu: https://forms.gle/qckhukyVBFXRYFKp7

Pasākuma dalības maksu esi aicināta noteikt pati, veicot ziedojumu sev pieņemamā apmērā šeit: https://www.buymeacoffee.com/sievietei

Sieviete Sievietei ir iniciatīva sievišķās sirds gudrības attīstīšanai. Tāpēc katra mēneša pēdējā ceturtdienā ieplāno skaistu un saturīgu virtuālo satikšanos no plkst.19.00-20.30!