Psiholoģija tulkojumā no sengrieķu valodas nozīmē dvēseles mācība
Transpersonāls tulkojumā no latīņu valodas nozīmē aiz maskas (aiz personas).
Iespējams tapēc Transpersonālā psiholoģija iegūst ar vien lielāku popularitāti starp tiem, kas vēlas un ir gatavi tiekties uz savu patieso būtību, saklausīt dvēseles aicinājumu un garīgi augt.

Šo ceļu ir izvēlējusies arī uzņēmēja ar ilggadēju pieredzi Daina Pečate, kas ar savu pieredzes stāstu un zināšanām par transpersonālo psiholoģiju dalīsies 25.novembrī plkst.19:00-20:30 tiešsaistē, projekta Sieviete Sievietei* ietvarā. 

Daina ar uzņēmējdarbību nodarbojas jau kopš 1994.gada, kad tika dibināts uzņēmums SIA Arkolat, kas daudzām sievietēm pazīstams kā RITO veikalu tīkls. Papildus uzņēmējdarbības pieredzei, Daina ir apguvusi otro profesiju un ir Eiropas līmeņa sertificēts transpersonālais psihologs. Šobrīd Daina vada savus uzņēmumus SIA Dekolserviss un SIA DP Vadības konsultācijas, kas sniedz mentoringu un kosultācijas gan biznesā, gan privāti. 

Transpersonālā psihoterapija tiecas integrēt cilvēka eksistences fiziskos, emocionālos, mentālos un garīgos aspektus, lai atvērtu ceļu uz savu patieso “Es”, harmoniskāku dzīvi un veiksmīgu pašrealizāciju. Par to kādas metodes pielieto Transpersonālie psihoterapeiti un kas notiek terapijas konsultācijā uzzini piedaloties sarunā ar Dainu Pečati. 

Tiekamies Zoom virtuālajā telpā, 25.novembrī no plkst.19.00-20.30.

Lai saņemtu Zoom virtuālās satikšanās saiti savā e-pastā, lūdzu aizpildi šo anketu: https://forms.gle/qckhukyVBFXRYFKp7

Pasākuma dalības maksu esi aicināta noteikt pati, veicot ziedojumu sev pieņemamā apmērā šeit: https://www.buymeacoffee.com/sievietei

*Katra mēneša pēdējā ceturtdienā no plkst. 19.00-20.30 notiek sievišķīga tiešsaistes satikšanās, kurā aicināta piedalīties ir ikviena, kas vēlas izkopt sevi, izzināt pasauli un būt harmonijā. Katra satikšanās ir atšķirīga - citreiz tā ir saruna, citreiz lekcija, citreiz mērķtiecīga darbošanās sevis izzināšanā. Tāpēc arī pieteikties vari tikai uz sev interesējošām tēmām, neatkarīgi no tā vai esi bijusi klātesoša kādā citā reizē. Klausi tikai savu sirdsbalsi! Arī katru satikšanos vada kāda cita sirds gudra sieviete. 

Uz drīzu satikšanos,
ar Mīlestību,
Olga Silakaktiņa