TATAte
4 supporters
Pateicībā katram no Jums❤️❤️❤️

Pateicībā katram no Jums❤️❤️❤️

Jul 25, 2023

Man šie pāris mēneši nav bijuši viegli- un arī tagad šķiet esmu iestrēgusi savā dzimšanas paternā - un tikai lēnām ir jūtama kustība… virzība uz priekšu!

Mans ķermenis prasa man gulēt un es to daru! Protams - dzīve notiek un es tai ļaujos!

Taču man ir sapnis- kuru šķiet nu jau esmu gatava pamest, jo neticu ka varēšu to īstenot!

Manas apmācības the school of breathwork izmaksā diezgan dārgi - un esmu šobrīd pusceļā vai varbūt trešdaļu esmu nogājusi! Manī notiek lielas pārmaiņas- jo pats galvenais man pašai ir integrēt savus paternus, kas ir pats lielākais darbs ar sevi- lai varu iedot Drošu telpu citiem! Un tas, kas notiek ar mani- tas ir wow- tas kam eju cauri, cik esmu brīžam apjukusi un cik daudz ceļas ārā no zemapziņas tas, ko nekad neesmu zinājusi par sevi! It kā iepazīstu sevi no jauna!

Šo procesu vārdiem ir grūti aprakstīt! Šobrīd esmu smagā posmā - kas skar visu manu dzīvi, jo ir aizskarta naudas tēma! it ka jau šķiet ka kas tad tur - atrisini naudas tēmu un viss aizies! Bet tas saistās ar visu pārējo- pašvertējumu, pārliecību par sevi, ticību sev, spēju pieņemt un visu pārējo! Nauda - tā nav tikai nauda - tā ir mūsu vērtības sajūta, mūsu attiecības ar naudu ir veidojušās agri vērojot sev tuvos un viņu attiecības ar naudu! Tā ir dziļa lieta katra mūsu dzīvē un tas- cik daudz nauda pie mums nāk- tas ir atkarīgs no mūsu bērnības pieredzes!

Esmu nonākusi savā dzimšanas procesā, kur esmu pieņēmusi- ka mani šajā pasaulē neviens negaida un ka es neesmu vajadzīga! Jo tajā mirklī kad dzimu - apkārtējie skatījās filmu un nevienam īsti nebija svarīgi- ka es nāku! Mammai lika pagaidīt filmas beigas un tas man ir visu dzīvi iedevis šo smago fonu- ka es šeit neesmu vajadzīga! Un es eju tam šobrīd cauri- tas ir smagi! Es apzinos ka tas ir materiāls, kas izcēlies, lai tas integrētos- un tai pat laikā tas ir tik dzīvs, ka brīžam tajā dzīvoju un neticu, ka tas var mainīties! Tas ir process- tik ārts un grūts vai viegls- cik es pati tam esmu gatava! Brīžam skarbs, brīžam ir prieks par paveikto! Brīžam neticība nekam un pilnīgs apjukums!

Ja vien es Jums spētu nodot to, ko esmu caur šo visu ieguvusi- to droši ka varēs sajust tiekoties dzīvē vai kādā no kursiem! Es eju ceļu pie sevis šobrīd laužoties cauri savai čaulai, kas mani ir veidojusi no bērnības un savā ziņā sargājusi! Tikai tagad redzu ka tā ir čaula, kas mani ierobežo un kas uzliek nosacījumus visam, kas ar mani notiek! Tā ir tā realitāte- kuru piedzīvoju, jo pati to radu!

Un nu tā lēnām mainās- man atbilstošā ritmā, kuram esmu gatava- ne ātrāk un ne vēlāk!

Esmu pateicīga katram, kurš mani atbalsta mana sapņa realizācijā! ❤️❤️❤️

Man tas ļooti daudz nozīmē un es priecājos par katru mazo un lielo ziedojumu jonKuns- vai nu piedaloties kursā- kas tagad būs no 1.-9.augustam! Vai nu atbalstot mani te!

mīlestībā:)

Aiga

Enjoy this post?

Buy TATAte a Flowers