Ходи 1-5. Відчуваю всю біль імперії.

Давлю проклятих сепаратистів, курфюсти зі мною не дружать, навіть торгувати не хочуть, з гір поширюється до 15% скверни скавенів, які насправді досить далеко від мене, і зробити з ними я нічого не можу. Війська середненькі, сам Карл теж не блєстаєт, скоро буде якесь повстання і взагалі все погано. А, і ще постійно вискакують події, які загрожують уроніть твій імперський авторитет -  а це неприємні дебафи на все. Авторитету того у мене поки лише одиничка.

А ось ми добили сєпаров

Хід 10. На сьомому ході подумував напасти на Марієнбург, аж тут прийшли орки з Бретонії, довелось наваляти їм. І звичайно, вони воювали з усіма бретонцями, але приперлись саме до мене. Тепер знов думаю про атаку на М.

Вийшло ідеально. Армія М. стояла біля міста на швидкому марші – розбив гарнізон і армію і відразу взяв М. в облогу, взявши його на наступний хід. Але наприкінці ходу мій форт взяли в облогу блядські орки. Так і живем…

Хід 11. Від орків мортирами героїчно відбився поки.

Хід 16. В декількох битвах розгромив Марієнбург, пограбував їх Горсель, але не став забирати і уклав з ними мир, стягнувши ще й 1200 за це. Аж тут Віссенланд вирішив посєпарить, а я прийняв рішення не терпіти, а оголосити війну. Єдина Імперія! Тепер правда страшно за мої поселення без стін поблизу В. Як я й очікував, вражина напав на незахищений Грюнбург, тож чарівним автосейвом війну відміняємо, але в книгу обідок це запишем. Сепаратистів буде покарано.

 

Хід 18. Снова здорова

Хід 19. Виявляється, не можна просто так напасти на курфюста (-4 до імперського авторитету). А з гоблінами я тільки зараз розірвав договір про ненапад. І на кого йти – неясно.

Хід 23. Відбив ще 2 атаки орків на нещасний форт, поплавав і трохи позбирав в морі бонусів, а тим часом законфедератив Золотий орден. Сподіваюсь, Віссенленд ще захоче посєпарить, і ми їх ліквідуєм.

Після конфедерації упав до -1 імперський авторитет. Потім чомусь упав ще на -2, хоча івентом одиничку авторитету вдалось відіграти. Можливо, це через знищення Аверленду вампірами, але я не впевнений.

А ось так ми зараз виглядаєм на 24 хід

Хід 28. Карл пішов в гори, розгромив гоблінів, армію яких вдало вбили місцеві гноми і зараз збирається атакувати тих гномиків. Далі, якщо все буде спокійно – підемо по крис. Бальтазар тим часом кошмарить мінорних вампірів, хоча зачіпати Сильванію ми поки не наважуємось.

Хід 29. Автобоями Гельт добив маленьких вампірчиків. Але в результаті дилеми з’явилась можливість оголосити війну Віссенленду, якою я й скористався. Тепер гноміки залишаться недобитими. Мабуть.

Хід 31. Карл взяв Нульн, а Гельт встиг зняти облогу з Аверленду і зара буде добивати армію Віссенланду. Тим часом Карл встигає швидким маршем повернутися до гноміків, які висунули свою армію до захопленого нами гоблінського містечка. Таким чином, як не буде ще сюрпризів, вдасться відбитися. Але під Марієнбургом стоїть ворожа армія Норски. Сподіваюсь на гарнізон, який якраз вдалось побудувати.

Хід 33. У Віссенбурга залишилось одне маленьке село, Гельт добив їх армії. Карл тим часом підбирається до столиці гноміков, невдало перед цим спробувавши влаштувати на них засідку.

Під Марієнбургом все так же крутяться норскійці, а до безіменного героїчного форту наближається чергова армія орків, скверна вампірів і скавенів в провінціях сперечаються одна з одною, але імперія вистоїть.

Хід 34. Добили і гноміков і Віссенланд. Під Марієнбургом вже 2 армії Норски. Так ми виглядаєм

Хід 35 чи 36. Облога Марієнбургу. На допомогу приходять бретонці. Я так херово і тупо давно не грав. Орав і бив сам себе по ушам, це треба визнати. Перемогли чудом.

Зате після цього Норска забажала миру і навіть відвалила мені 1800!

Хід 39. На форт, назву якого таки треба вивчити, звично напали орки і відгребли. Ми знищили крис у горах і підходимо до кордонів Сильванії, яка необачно розірвала договір про ненапад з нами.

Але Марієнбург, з так і не відновленим гарнізоном, взяли в облогу інші орки. Чи нападати на вампірів – неясно. Мабуть атакую, але тільки Бальтазаром, а Карл рване туди, заодно і ракет закупить (ні, не закупить, до їх будівництва ще декілька ходів).

Наважився таки воювати з вампами. Відновив Штірланд, отримав +1 до імперського авторитету. А коли його знищували – був -2. Арифметика невесела. Зара мій авторитет -5 – Це штраф мінус 2 до порядку.

На переході ходу вони мені Бальтазара підловили трьома (!) арміями. І це при тому, що я агентом перед тим хоч невеличку розвідку таки зробив!!! Звичайно, будем сейвиться. До речі, перед тим як ці скелети мене побили, я Бальтазарчиком їм 700 тушок набив.

Тепер чарівна машина часу повертає нас на хід назад. Автобоєм з втратами звільняєм Стірланд, вони бачачи, що ми на 100 чоловік слабші, не хочуть торгового договору, якось з третього разу вмовив. Прошу в Стірланду право проходу, я ж на їх землі і маю водити армії, щоб їх від вампірів захищати.- НЄТЬ! На наступний хід, коли на їх землі 3 армії вампірів – нате вам право проходу, будь ласка, навіть доплатити були готові. Продажні шкури!

Будем бити вампірів

Навіть не став робити скрінів, бо швидко автобоєм порозбивав ті армії. Вампи навіть миру хочуть.

Марієнбург таки відстояли!

Хід 43. Ганяєм орків, підіймаєм авторитет (зараз мінус 2, відмовився від конфедерації) і тиснемо вампірів. Напав на нас Дуртху, є маленька надія, що він на війну не з’явиться, але хтозна.

Хід 44. Взяли Дракенхоф. Вампірам залишилось 2 маленьких поселення, їм скоро кінець. Але там уже очікує на нас орк-Ажаг, відпочивати нема коли.

Хід 50. Все спокійно. Придушили повстання вампірів, Гельт ледве-ледве з третьої спроби виграв одну з своїх квестових битв, проти мага Оши. Тепер треба пилять в Альтдорф. А в Альтдорф у мене попиляв Карл, думаючи рятувати провінцію від орків, які взяли в облогу і Айльхарт і Альтдорф. До того ж Карлу треба було виконати квест на побиття трьох армій орків. Але ті заздалегідь вбились об мої гарнізони. Авторитет уже тільки  -1, але ніяких подій, щоб його підняти не відбувається.

Хід 60. Нічого не відбувається. Будуюсь, підіймаю авторитет, ганяю вампірів Горста в горах.

За цей час найняв Карлу 4 «катюші», тепер його армія навіть броньованих гноміков просто викошує. Половина армії просто втекла.

Хід 65. Законфедератили Табелкленд, паралельно поповзла скверна хаоса, а ще Карл ніяк не може вбити 3 армії орків для свого квесту, постійно всіх орків хтось ще вбиває. За пару ходів до конфедерації відбудував Альтдорф до максимуму, і випала подія з вибором за престиж бонусу до торгівлі, ще чогось і + 4, здається, імперського авторитету, що я й вибрав. Так шо авторитет у мене в плюсі, не зважаючи на конфедерації.

На 67 хід після нападу на лісових ельфів виявив, що мене ніхто не любить і я ненадійний, хоча ніяких договорів не порушував. Перезавантажувся разів 10 на різні сейви, так і не зрозумів, коли я став ненадійним, реально – на початку ходу все гуд, в кінці – жопа. Всі проміжні варіанти повторював, нічого не мінялось. Перезавантажився і ніби все норм. Але на одному з сейвів вискакувало повідомлення про те, що я занадто самовпевнений. Видно чергова мила шутка говнокодерів-гамадизігнеров. Сподіваюсь, воно більш не повториться.

 

А оце ми третьосортним лордом ламаєм орди крис, щоб не водились на наших кордонах.

Дійшов до 75 ходу. Скушно, і нічого не відбувається. На цьому ми покидаємо Карла і бажаємо його імперії миру і процвітання!