Buy travelonboard a coffee

🤙
x
1
3
5

(For English scroll down)
Witajcie bracia i siostry!

Ja jestem Doktor i prowadzę dla Was małą kajtową świątynię, do której okrętują kochające wiatr, słońce, fale i wodę duszyczki (aka mordeczki).

Chwilkę temu (listopad '20) ruszyłem z vlogiem: Kitesurfing Is My Religion. Filmy znajdziecie na Youtube pod tym linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCIewbx0YkO60QQbGwB5idxQ?sub_confirmation=1

Publikuję na nim poradniki, recenzje, wywiady z ciekawymi osobami ze świata kite, filmiki z podróży i spotów oraz wszystkiego co jest związane a kajtem.
Kanał jest ogólnodostępny i chcę aby takim pozostał.
Nie chcę tworzyć 'ekskluzywnych' zawartości dostępnych tylko dla 'wybranych' osób, które są na tyle kochane, że dorzuciły do mojej działalności 'grosik na kawę'.

Zawartość ma się sama bronić i jeśli Wam się spodobała, przydała czy zainteresowała na tyle, że macie ochotę rzucić na tacę w intencji wiatru to bardzo mi pomożecie w realizacji tego przedsięwzięcia (sprzęt i podróże nie są tanie a i czas potrzebny na relizację tych produkcji to nie raz tygodnie).

Wrzućcie więc na tacę w intencji wiatru! Niech Wam towarzyszy i wieje zawsze w plecy!

Peace and Love :)

-----------------------------------------

Hello brothers and sisters!

I am the Doktor - chief executive pirate in the highest kite temple! I do run my little pirate sanctuary for those who love the wind, sun, waves and water.

A while ago (November '20) I started a Youtube vlog: Kitesurfing Is My Religion. You can find my channel here: www.youtube.com/channel/UCIewbx0YkO60QQbGwB5idxQ?sub_confirmation=1

I focus on making guides, reviews, interviews, videos from travels and spots... and everything that's related to the kitesufing.

The channel is open and free to the public and I want it to stay that way. But it takes a lot of efforts to create the content so you can share a bit of love with my works by sending me a tip for a coffee :)

So share a small donation for the intention of the wind! Let it accompany you and always blow in your back!

Peace and Love :)


Support travelonboard
You’ll be charged

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.

travelonboard

You’ll be charged

Enter a fair price

1

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.