Buy Veronika Rút a coffee

x
1
3
5

Jsem terapeutka českého veřejného prostoru a zabývám se systematický čištěním vizuálního smogu ve městě. Pečlivě kultivované město je pro mě základ spokojeného života, který si zasloužíme. Jde o naše mentální zdraví, vztahy a spokojenost, není to nadstandard.

Tématu jsem věnovala diplomku, ze které se stal virál a od roku 2015 se intenzivně věnuji další popularizaci problému. Vytvořila jsem na vlastní náklady informační web o vizuálním smogu. Zpracovala jsem první komplexní manuál pro reklamu v Česku a od té doby pomáhám s tvorbou manuálu městům po celé ČR. Nasbírala jsem unikátní know-how při tvorbě městských kultivačních strategií a dávám ho zdarma ke stažení jako komplexní kuchařku. Doplnila jsem texty a 70 zdrojů k heslu "vizuální smog" na české Wikipedii. Organizuji festival věnovaný veřejnému prostoru Window Pop.  Přednáším na školách a dělám vycházky pro veřejnost. 

Jsem podnikatelka a mám zakázky v oblasti brandingu i veřejného prostoru. Podpora pro moje neziskové aktivity je důležitá, protože mi dává svobodu zaměřit se na témata, která je potřeba zpracovat, přestože mi je žádný klient nezadal. Chci mít víc času na psaní populárně naučných článků, publikací a rozšiřování info webu. Systematické návody, dostupnost informací a sdílené know-how v oblasti kultivace veřejného prostoru jsou důležité, proto budu ráda za každé kafe, které tomu budu moct věnovat. 

Support Veronika Rút
You’ll be charged

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.

Veronika Rút

You’ll be charged

Enter a fair price

1

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.