Become a member

€3 per month
€30 per year
Membership
3
Per month

Already a member? Log in here

Vinewood Roleplay je první československý roleplay server, který je napsaný od nuly a na míru přímo pro vás, hráče. Nevyužívame žádný essentials framework, či jiný roleplay framework a každý script ve hře je výsledkem naší ruční a originální práce. Všechny scripty a celý kód je přímo optimalizován pro náš server, takže se nemusíte bát poklesu FPS či jiných technických problémů. Jsme zatím první a jediný originální server na československé GTA V roleplay scéně tohoto typu. Žádný jiný server doteď nevyužívá plně vlastně napsaný script, bez dodatku essentials. To nám umožňuje otevřít možnosti, které jste dosud neviděli a nezažili. 

Za serverem Vinewood Roleplay stojí tým zkušených lidí, kteří v roce 2012 přinesli roleplay na československou scénu na hru GTA San Andreas Multiplayer a rozvíjeli roleplay mezi zdejší komunitou. Zaváděli jsme nová pravidla, učili komunitu jak správně hrát a postupně vybudovali stabilní roleplayové zázemí. Projekt SFB-RP na SAMP-u byl velikou oblibou u více než 3000 hráčů. Jsme hrdí na to, že můžeme mít prvenství i zde, na GTA V, a to být prvním opravdovým roleplay serverem, který vám dá zahraniční kvalitu, kterou má pravý roleplay server obsahovat. Máme prvenství v tom, že jsme první, který přinesli vlastní, originální script na československou scénu.

Jelikož server běží na multiplayerové modifikaci RAGE:MP, né FiveM, a tím, že je každý řádek kódu napsaný vlastníma rukama, nemáme ani slotové omezení, ani omezení naší představivosti. Jenom na našem serveru zažijete ten pravý roleplay pocit, který si tato komunita zaslouží. Už nemusíte byt ovlivňování virtuální garáži, Twitterem či blackmarketem v mobilu jako na každém serveru. Můžete si pomocí naší API založit třeba vlastní sociální síť přímo do našeho mobilu ve hře a vydělávat na tom in character! Náš development team vám nikdy neřekne, že něco udělat nejde. Vždy jde všechno, a bez omezení možností.