Buy yougotbestar a coffee

x
1
3
5


آفریقای جنوبی که به طور رسمی به عنوان جمهوری آفریقای جنوبی شناخته می شود، مکانی عالی برای بازدید از سافاری برای اولین بار است. تور آفریقای جنوبی   یکی از جاذبه‌های اصلی این کشور مناظر آفریقایی است: ساوانای طلایی، تنگه‌های بزرگ و بیابان‌های بسیار زیبا، و همچنین گروهی الهام‌بخش از موجودات آفریقایی - و به عنوان یک امتیاز - تمام امکانات رفاهی موجودات.


به غیر از پارک‌های بازی معروف کروگر و پارک فرا مرزی Kgalagadi (Kalahari)، آفریقای جنوبی خانه برخی از مجلل‌ترین ذخیره‌گاه‌ها و اقامتگاه‌های بازی خصوصی در جهان است . دوستداران حیات وحش از گوشه و کنار جهان در جستجوی "پنج بزرگ" به اینجا می آیند: شیر، بوفالو، پلنگ، کرگدن و فیل، و اغلب آنها را پیدا می کنند، و خیلی چیزهای دیگر.

کاوش در صخره های مرجانی و رشته کوه های پشت اژدها، قایق سواری در آب های سفید، و لذت بردن از سواحل طلایی پوشیده از موج های افسانه ای از محبوب ترین کارهایی است که در آفریقای جنوبی انجام می شود.

با سفر در اطراف این سرزمین وسیع و گشت و گذار در شهرهای پر جنب و جوش، می توانید در مورد تاریخ پرتلاطم این کشور - در کیپ تاون، یکی از زیباترین شهرهای جهان، اطلاعات کسب کنید. در دوربان، دیگ ذوب فرهنگ ها و غذاها. در موزه ها و گالری های دلخراش ژوهانسبورگ؛ و در Soweto، زادگاه نلسون ماندلا، که به تولد دموکراسی در اینجا کمک کرد.yougotbestar

You’ll be charged $

Enter a fair price

$
1

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.