Buy Zeki Okur a kahve

x
1
3
5

Hello! I'm Zeki, a designer, I offer free design lessons.

Creativity and design are a part of my life. I have worked as a designer in many different industries for many years, and during this time, I have developed my design skills greatly. Now, I use these experiences to help others.


Buy Me A Coffee is a great option to support independent creators and artists like myself. Here, my followers can support my free design lessons by buying me a coffee. This support helps me to use my time and resources to further improve my lessons.


You can support me by buying me a coffee to get to know me and benefit from my lessons. Thank you!


🇹🇷

Merhaba! Ben Zeki, bir tasarımcıyım ve ücretsiz tasarım eğitimleri veriyorum.

Yaratıcılık ve tasarım benim hayatımın bir parçasıdır. Uzun yıllar boyunca, birçok farklı sektörde tasarımcı olarak çalıştım ve bu süreçte tasarım becerilerimde büyük bir gelişim kaydettim. Şimdi ise bu tecrübelerimi, başkalarına yardımcı olmak için kullanıyorum.

Buy Me A Coffee platformu, benim gibi bağımsız yaratıcılara ve sanatçılara destek sağlamak için harika bir seçenek. Burada, takipçilerim bana bir kahve satın alarak, ücretsiz tasarım eğitimlerime destek olabilirler. Bu destek, benim zamanımı ve kaynaklarımı eğitimlerimi daha da geliştirmek için kullanmama yardımcı oluyor.

Benimle tanışmak ve eğitimlerimden yararlanmak için, bir kahve satın alarak beni destekleyebilirsiniz. Teşekkürler!

Support Zeki Okur
You’ll be charged $

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.

Zeki Okur

You’ll be charged $

Enter a fair price

$
1

Payment secured by  . You’ll be taken to a thank you page after the payment. Terms and Privacy.