Jau atkal ir apritējis mēnesis kopš pēdējās Sieviete Sievietei tiešsaistes darbnīcas un aicinu Tevi jau uz nākamo satikšanos. Šoreiz tā būs darbošanās un sava šī brīža dzīves rata atspoguļošana. 

Nākotnē mūs sagaida tas par ko mēs rūpējamies un kam veltam uzmanību šodien, jo jebkura nākotne sākas šodienā. Tāpēc ir svarīgi apzināties savu šī brīža situāciju un atrast būtiskos savienojumus tajā. To atspoguļojot uz papīra ir viegli saskatīt saistības un ieraudzīt pariezos attīstības virzienus, lai nākotnē Tevi sagaida tas ko vēlies nevis tas no kā baidies. 

Jau šo ceturtdien, tiešsaistē no plkst.19.00-20.30 meklēsim un iestādīsim tās sēkliņas, kuras mēs vēlamies redzēt izaugam mūsu katras dzīves dārzā. 

Šo satikšanos vadīšu es, Olga Silakaktiņa, vadoties pēc savas pieredzes un zināšanām kuras ieguvu mācoties koučingu. Esmu International Couching Comunity(ICC) un Nonflict sertificēta kouče un savā koučinga praksē izkopju visaptverošu pieeju, lai veidotu iekšējo līdzsvaru. 

Tiekamies Zoom virtuālajā telpā, 28.oktobrī no plkst.19.00-20.30.

Lai saņemtu Zoom virtuālās satikšanās saiti savā e-pastā, lūdzu aizpildi šo anketu: https://forms.gle/qckhukyVBFXRYFKp7

Pasākuma dalības maksu esi aicināta noteikt pati, veicot ziedojumu sev pieņemamā apmērā šeit: https://www.buymeacoffee.com/sievietei

Katra mēneša pēdējā ceturtdienā no plkst. 19.00-20.30 notiek sievišķīga tiešsaistes satikšanās, kurā aicināta piedalīties ir ikviena, kas vēlas izkopt sevi, izzināt pasauli un būt harmonijā. Katra satikšanās ir atšķirīga - citreiz tā ir saruna, citreiz lekcija, citreiz mērķtiecīga darbošanās sevis izzināšanā. Tāpēc arī pieteikties vari tikai uz sev interesējošām tēmām, neatkarīgi no tā vai esi bijusi klātesoša kādā citā reizē. Klausi tikai savu sirdsbalsi! Arī katru satikšanos vada kāda cita sirds gudra sieviete. 

Uz drīzu satikšanos,
ar Mīlestību,
Olga